Biz Kimiz ?

Firmamız 1997 yılında Ramazan BİLEN tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.
Küçük bir aile işletmesi olarak alüminyum mutfak eşyaları imalatıyla girmiş olduğumuz mutfak eşyaları sektörüne şu an; Alüminyum, Teflon ve Çelik imalatlarımızla bu sektöre yön veren firmalar arasında olmamız bize güvenen siz saygıdeğer dost ve müşterilerimiz sayesinde gerçekleşmiştir.

Firmamız ilk kurulduğu zamanlardaki gibi mutfak eşyaları sektöründe imalatımız olan ürünlerin yanı sıra muhtelif ürünlerin satışınıda yapmaktadır.
Her geçen gün imalat ürünlerin çeşidi arttırılmaktadır. Menzir Madeni Eşya Gıda san. ve Tic. Ltd. Şti. olarak fabrikamızda tam otamatik üretim hatlarından çıkan yanmaz-yapışmaz (Teflon) mutfak eşyalarını ŞAN markası ile müşterilerimize sunmaktayız. Projeksiyonunu sürekli gelişim, değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle ortaya koyan MENZİR geldiği noktada İstanbul Esenyurt Akçaburgaz mevkiinde 4000 m2 kapalı alan tesislerinde sürekli modernizasyon içinde olan fabriklarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Üstlendiği vizyonuyla MENZİR yurtiçi çalışmalarına ek yurtdışında da kendisini kalitesi ile global pazara tanıtmış 25’i aşkın ülkeye MENZİR kalitesini taşımıştır.
Kalite anlayışı gereği dünya standartlarına ulaşmak için çalışmalarına devam eden firmamız, siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni sayesinde yoluna devam etmektedir.